Beslenme ve Diyetetik Alanında Kariyer Yolculuğu Etkinliği Gerçekleştirildi

İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) Beslenme ve Diyetetik Bölümü tarafından 16 Kasım 2018 Cuma günü "Beslenme ve Diyetetik Alanında Kariyer Yolculuğu" etkinliği düzenlendi. Bu yıl birincisi gerçekleştirilen etkinlikte farklı alanlarında deneyim sahibi diyetisyenler, çalışma hayatlarındaki tecrübelerini öğrencilerimizle paylaştı.

Çocuk ve Beslenme Etkinliği Gerçekleştirildi

İstanbul Kültür Üniversitesi Sağlıklı Beslenme Kulübü ile Çocuk Çalışmaları Kültür Kulübü işbirliğinde 15 Kasım Perşembe günü "Çocuk ve Beslenme Etkinliği" düzenlendi. Basın Ekspres yerleşkesi Konferans Salonu’nda 15.00-17.00 saatleri arasında gerçekleştirilen etkinlik kapsamında öğrencilere, çocuğa yönelik sağlıklı besin seçimi konusunda farklı bir bakış açısı ve yaklaşım kazandırmak amaçlandı.

“Prof. Dr. Türkan Saylan ve Lepra Mücadelesi”

Beslenme ve Diyetetik Bölümü, 11 Nisan Çarşamba günü Şirinevler yerleşkesi C Blok konferans salonunda “Prof. Dr. Türkan Saylan ve Lepra Mücadelesi” başlıklı panel düzenledi.

Cüzzamla Savaş Derneği Başkanı Prof. Dr. Ayşe Yüksel, Prof. Dr. Türkan Saylan ve ekibinin halk sağlığı açısından Lepra mücadelesini ve deneyimlerini öğretim üyeleri ve öğrencilerimizle paylaştı.